A je to venku. Už několik týdnů se budíme s pocitem toho největšího štěstí. Uvnitř mého těla se děje něco zvláštního. Vytváří se ve mě nový život. Náš společný vztah nabírá nový směr. Začíná nám nová etapa života.
 
 
Nedávno jsem skončila první trimestr. Byl to boj. O našem štěstí jsem se dozvěděla v pátém týdnu. Moje tělo hořelo. Cítila jsem se jako bych měla nějakou chřipku. Zvýšená teplota, návaly horka a obrovský pocit na zvracení, což bylo to nejhorší. Mám totiž fobii ze zvracení, přesně se tomu říká Emetofobie. 
Několik dní jsem se to snažila přetrpět, ale pak už to nešlo a jeli jsem na pohotovost a tam mi moje těhotenství potvrdili. Tento hnusný stav jsem nakonec přetrpěla a kolem desátého týdne to povolilo a já se mohla začít radovat z těhotenství. Obrovská únava mě doprovázela asi ještě další měsíc. Někdy jsem se ani z pyžama za celý den nedostala. Dny trávené v posteli s nekonečnými seriály. Ovšem nebýt mého přítele jsem na hromádce ještě teď. V těch nejtěžších dnech se o mě staral ve dne i v noci. A tak díky němu je mi lépe a můžu zase psát články a začít novou rubriku těhotenství a mateřství.
 
Zde pár fotek z ukončeného prvního trimestru. 
13tt

0 Comments

  1. I já jsem měla ty první týdny krušné, vlastně asi to stejné co popisuješ ty, 14 dní v kuse jsem jen spala a byla totálně nepoužitelná, teď už je to naštěstí lepší a určitě už bude jen lépe 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.