Vítám vás v roce 2018. Všechny z nás čeká něco nového a krásného. Nás například příchod potomka a nespočet krásných chvil s ním. Když se ohlédnu zpět na rok 2017, musím jedině poděkovat, protože rok 2017 přivedl mnoho změn a krásných chvil. Přijde mi, že každý následující rok je lepší a lepší. Při vzpomínce na rok 2017 mě napadl článek, který teď píši, jako rekapitulaci toho, co se v tom roce odehrálo.

V Lednu a v Únoru se slavili samé narozeniny, protože v těchto měsících se narodili moje rodiče, bratr a také neteř se synovcem. Jsou tyto měsíce plné dárků a radostí. V Únoru jsme ještě stihli zahájit naši výletní sezónu a to výletem do Liberce. Článek na něj najdete zde: LIBEREC PLNÝ ZÁŽITKŮ.

V Březnu toho roku se stala nemilá situace a já musela na operaci. Zákrok dopadl dobře a tak jsme se mohli po mojí rekonvalescenci vydat na další výlet, kterým byla nedaleká jeskyně Blanických rytířů. Odkaz na článek zde: JESKYNĚ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ A BURIANOVA ROZHLEDNA.

Duben a Květen byli měsíce plné výletů a na ty nejzajímavější je odkaz zde: ZAJEČÍ POD DOHLEDEM, PRVOMÁJOVÝ BABÍ LOM. 

V Červnu moje fenka Amynka oslavila 6 let. Navštívili jsme ROZHLEDNU V MANDLOŇOVÉM SADU a stalo se něco výjimečného. Otěhotněla jsem!! Od června v sobě nosím nový život.


V Červenci jsme stihli navštívit JANŮV HRAD a  naši zahraniční dovolenou na SLOVENSKO. Pak byla dvou měsíční pauza, protože moje těhotenství sebou neslo klasické příznaky a já trpěla celodenními nevolnostmi.

V Září jsme s přítelem oslavili 4. výročí. Oznámili jsme světu, tu krásnou zprávu, že budeme tři a vydali se na pobyt v Loučni, který jsem vyhrála díky portálu blogerky.cz, kde jsem navštívili okolí jako PRACHOVSKÉ SKÁLY a MUZEUM ŠKODOVKY.

V Říjnu jsem oslavila svoje 24. narozeniny a udělala zásadní změnu pro vás čtenáře. Změnila jsme platformu blogu a přešla na vlastní doménu.

V Listopadu a Prosinci jsem navázala další spolupráce ohledně blogu a vydávala jsem častěji články. Více jsme si užívala rodiny a přátel. V Prosinci jsme se přítelem dočkali 3D ultrazvuku, kde jsme viděli jak naše princezna vypadá a dali jsme se do finálích nákupů pro naši princeznu. Užili si vánoční svátky a zaspali nový rok.

Mějte se co nejlíp Š.

4 Comments

  1. Pěkné shrnutí roku 🙂 do roku 2018 jen to dobré a hlavně, ať vám miminko přinese jen a jen štěstí 🙂

    LENN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.