Zdravím, dnes bych vám chtěla ukázat pár produktů od značky ECO BY NATY. Je to Švédská značka s certifikací ECO. Vyrábí dětské ale i dámské produkty. Nejvíce jsou však na odběru pleny. Pleny jsou ekologické s certifikací AB Vincotte. Jsou bez chlóru, latexu a vůně. Jsou na bázi přírodního a obnovitelného materiálu. Jejich rozklad tak trvá do 2 let. (Obyčejné pleny se rozkládají až 400 let). Co se týče vzhledu, plenky jsou s jemným minimalistickým vzorem. Tudíž vhodné, když mají malé princezny šatičky.

Kosmetika od této značky je zcela přírodní, netestována na zvířatech a je vhodná i pro vegany (nejsou v nich žádné živočišné přísady). Je balená v green plastic = rostlinná pryskyřice, PBS a bambusových vláken. Kosmetika je neparfemovaná, hypoalergenní a tak je vhodná pro každodenní použití. Neobsahuje palmový olej, parabeny, parafín, lepek, barviva atd..

Šampón navíc obsahuje kokosový olej, který zjemní vlásky a aleo vera, který působí jako ránhojič na drobné poranění či zvláčnění pokožky.

Ubrousky od ECO BY NATY jsou vyrobeny z přírodní dřevité buničiny, nebělené chlórem, bez chemikálii a samozřejmě bez parfemace. Obsahují navíc aloe vera a heřmánek. Použít ho můžete zkrátka na vše. Ať už na zadeček, ručičky, tak i na dudlík, který spadl na zem.

Na závěr bych vám chtěla napsat pár slov o založení firmy ECO BY NATY. Zakladatelka se jmenuje Marlene Sandberg máma dvou kluků, která na základě novinového článku o dopadu jednorázových plenek začala přemýšlet, kolik denně spotřebuje rodina plenek a co se s nimi děje. Marlene začala hledat cestu a to před více než 20 lety ve Švédsku. Asi po 5 letech výzkumu a testování vznikly rozložitelné a ekologicky šetrné plenky. Na ně pak navázala řada dalších produktů pro děti. Dnes je jedničkou na domácím trhu a jednou z nejvýznamnějších světových značek.

.. a tak mě na vás napadá otázka. Řešíte přírodu? Chováte se ekologicky? Napište mi do komentářů.

Mějte se krásně šetřete přírodu!! Ahoj Š.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.