Ahoj, vítám tě u dnešního článku. Dnešní článek bude o tom, jak jsem se zamilovala do produktů Mary Kay.
 

Není to dlouho, co jsem oslovila teď už moji kamarádku Hanku, která pracuje s kosmetikou Mary Kay, protože jsem si chtěla pořídit make-up neboli podkladovou bázi. Ze všech stran jsem slyšela, jak je make-up neboli pokladová báze od Mary Kay super. A tak jsem neváhala a s Hankou jsem si domluvila hodinku krásy. Hodinka krásy spočívala v tom, že poradce (pro mě to byla Hanka) mě ukázala produkty, které bych měla používat. Určila, jakou mám pleť, vyčistila ji a ukázala, jak bych se o pleť měla starat. Ukázala mě produkty, které mě zajímaly. Úplně největší „topovka“ je odličovač očí. Ten mě tak nadchnul, že jsem si ho hned pořídila. S Hankou jsem se ještě párkrát viděla a zkoumaly jsme spolu produkty od značky Mary Kay.
Nakonec mě Mary Kay tak oslovila, že jsem se rozhodla stát se také nezávislou poradkyní pro značku Mary Kay. Zaregistrovala jsem se a pořídila jsem si startovací kufřík, který tady dnes ukážu.
 
Jako první vezmu na řadu odličovač očí. Je to dvoufázový přípravek, který díky silikonu odlíčí rychle a šetrně. Doporučuje ho i asociace vizážistů a stylistů České republiky.
 
 
Nejzákladnějšími produkty jsou: čistící krém 3v1, hydratační krém, noční a denní sérum. Dále také oční krém. Všechny tyto sady teď testuji na sobě a cítím se lépe. Moje pleť je krásně jemná.
 
Z dekorativní kosmetiky tu mám 3 základní odstíny stínů a tvářenku. Nesmí chybět ani náhradní štětečky a aplikátory. Také řasenka pro objemné řasy.
 
 
Jako další tu mám minerální pudrový make-up a štětec. Potom také nude rtěnku a podkladovou bázi.
 
 Úplně nejúžasnější je sada saténové ruce. Nikdy bych nevěřila, že tohle napíšu. Sada saténové ruce je mými nejoblíbenějšími produkty. A víš proč? Odpověď je jasná. Výsledek je okamžitý.
 
 
U každého startovacího kufříku nesmí chybět krásná kabelka, vzorečky, knihy o kráse, brožury apod.
 
 
 Díky Mary Kay jsem teď poradkyně. Takže pokud tě produkty od Mary Kay zajímají, tak mě neváhej kontaktovat. Ráda ti je představím.
S pozdravem do hezkého dne Š.

5 Comments

  1. Ano přesně jak říkáš ty vlezlé poradkyně mě taky odrazovaly, ale nedala jsem se a vyzkoušela jsem to. Já to používám zásadně pro své účely, ale kdyby měl někdo zájem, nemám problém mu produkty ukázat. Jak jsi psala tak s tím odličovačem jsem nejvíce spokojená.

  2. Od Mary Kay jsem měla možnost vyzkoušet pár produktů a bohužel to byl až na jeden produkt, který byl fajn (myslím, že nějaký jejich dvoufázový odličovač ) fakt zklamání. Nevím jak to funguje v téhle době, ale tak 5-6 zpátky , bylo spoustu poradců od Mary Kay příšerně vlezlých a snažili se člověku nacpat věci za každou cenu. Věřím , že se najde pár produktů, které za to stojí, ale musím říct, že právě díky tomuhle přístupu mi to značku úplně zprotivilo.

  3. Taky mě odrazovala ta spousta poradců. Říkala jsme si to asi nebude ani kvalita ani kvantita..to je určitě jen lákadlo na výdělek.. ale opak je pravdou hledala jsem různé recenze a diskuze na kosmetiku a troufám si říct cca 90% si kosmetiku hrozně chválilo.. tak jsem skočila po hlavě a chválím ji i já 🙂

  4. O téhle kosmetice slýchávám pořád, je dost známá. Ale nějak mi vadí, jak na ni strašně okatě různí poradci lákají. Ale jinak jsem ještě nezkoušela, takže nechci soudit. 🙂

    blog Days of Daysy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.