Kočárek jsme začali vybírat, když jsem byla cca ve 4. měsíci těhotenství. Věděli jsme, že kočárek musí být odpružený, protože bydlíme na vesnici a cesty po kterých budeme jezdit (jezdíme) nebudou vždy na „městské“ úrovni. Chtěli jsme, aby byl vysoký, protože přítel i já jsme vyšší postavy a tak jsme nechtěli mít prcka někde u kolen. Dále jsme chtěli, aby byl moderní, lehko sestavitelný a levný. Teď si určitě říkáte a co kvalitní? Já si osobně myslím, že každý kočárek musí být kvalitní, že si nemohou dovolit prodávat něco, co není pro miminko vhodné. A ty předražené kočárky, kde platíte jen za značku, si myslím, že na tom s kvalitou budou stejně jako kočárek, co jsme pořídili my.
Vybírali jsme na různých e-shopech, ale nic nás nezaujalo tak moc, aby jsme to objednali.
Kamarádka mi poradila, že v její vesnici má paní obchůdek s věcmi pro miminka a že má i e-shop. Neváhala jsem a e-shop jsem hned začala prohlížet. Zaujali mě 2 typy kočárků a jejich cena. Paní jsem kontaktovala a domluvila se, že se přijedu podívat přímo do jejího kamenného obchůdku. V kamenném obchůdku nás ovšem zaujal jiný typ kočárku, který jsme důkladně prozkoumali a odjeli s tím, že se mrkneme ještě jinde.
O pár týdnů později jsme zjistili, že hezčí kočárek za tu cenu prostě neseženeme. A bylo jasno. Objednali jsme kočárek značky Babyactive – Shell Prestige 2017 v trojkombinaci. V krásné šedé barvě, což je neutrální pro obě pohlaví miminka a tak může kočárek zůstat doma třeba pro budoucího brášku nebo sestřičku, kdo ví..
A tady je. Vůz našeho zlatíčka.
 
 
Líbí se vám? Dejte mi vědět dolů do komentářů. Š.
 
 
 
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.