Ahojky, už dlouho nebyl žádný článek o kosmetice, tak vám to musím napravit. Měla jsme možnost vyzkoušet další zázraky od značky Renovality. Tentokrát jsem si vybrala mrkvový olej, skořicový tělový olej a olej granátové jablko.

Mrkvový olej je vhodný pro regeneraci a často se používá po opalování. Díky karotenoidům dodávají pleti tmavší nádech a tak pomáhá udržovat opálení. Lisuje se za studena ze semen mrkve.

Nedoporučuje se užívat v těhotenství!!!

Skořicový tělový olej opravdu nádherně voní a díky jeho zahřívacím schopnostem se používá k prohřátí pokožky. Musím říct, že právě skořicový olej mně hodně pomohl, když mě bolely záda. Používala jsem ho spolu se silikonovou baňkou (také od Renovality).

Olej z granátového jablíčka by měl být luxusem a unikátem mezi přírodními produkty. Ovšem jako v jediném v něm nevidím nic, kromě oleje. Tento olej mně moc nesedl, tudíž vám ho tu nemůžu vychválit do nebes.

… ale neházím flintu do žita, jelikož jsem měla možnost vyzkoušet už 7 produktů a nesedl mně pouze jeden, tak pořád budu Renovality doporučovat a vychvalovat. Kdybych měla vybrat ty nejlepší z nejlepších, tak určitě mimi balzám a meruňkový olej.

Doufám, že brzy budu moct vyzkoušet další další produkty a věřím, že mě nezklamou. #milujurenovality

Mějte se krásně Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.