Zdravím, dnes jsem tu zase s článkem s přírodní kosmetikou. Přírodní kosmetiku jsem si v poslední době nějak oblíbila, jako například pěstící kosmetiku sedmikráskové lázně od Manufaktury. Nyní jsem se zaměřila na praktičtější produkty a to na tuhé mýdlo a tuhý deodorant.
 
 Při brouzdání na netu jsem hledala přírodní kosmetiku s vůni levandule. Já levanduli naprosto zbožňuji. Mým snem je mít malé políčko levandule a zní vyrábět cokoli. Přidávat ji do kávy, do čaje a prostě do všeho, kam si jen vzpomenu.
Na stránce lavander.cz jsem objevila přesně to, co potřebuji. Tuhé přírodní levandulové mýdlo a tuhý přírodní levandulový deodorant.
 
 
Moje hodnocení těchto dvou produktů je jak jinak než pozitivní. Tuhé mýdlo krásně voní a hodně pění. Stačí ho dvakrát prohodit v ruce a mraky mycí pěny je na světě. Tuhý deodorant je něco ještě lepšího. Naprosto dokonalá vůně levandule s ještě dokonalejším účinkem. Podpaží zůstává suché i po několika hodinách, což je naprostá bomba. Jediné, co bych vytkla, je nanášení ale to je maličkost.

Určitě tyto dva produkty doporučuji. Jeden stojí 99,- a vydrží.. no já bych řekla opravdu dlouho.

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.