Ahoj ahoj ahoj. Dnes tu pro vás mám článek za 11. měsíc života naší Lindušky. Musím vám říct, že je to s ní čím dál větší sranda a taky, že jí čím dál víc miluju.

Jedenáctý měsíc začal krásně a to slovíčkem MÁMA. Ano, naše láska poprvé řekla „máma“. No to vám snad ani nemusím povídat, že jsem byla celý den naměkko a že mně tekly proudem slzy pyšnosti. Samozřejmě, že jsem se to snažila i natočit, ale to se mi bohužel nepovedlo. Nebo jako povedlo, ale už to nebylo, tak krásně řečeno jako na poprvé.

Další kapitolou jsou zuby. Zuby jí teď rostou až nějak moc rychle. Během tohoto měsíce se vyklubaly hned 3 zuby. Co to pro nás znamená je to, že začne „žgryndat“ jako bernardýn a dostane pořádnou rýmu. Rýmu má takovou tu vodnatou, takže jí teče pořád a stále do pusy a pak si to rozmatlá po celým obličeji až do vlasů. Taky hodně pšiká, takže máme zaprskaný opravdu všechno, co je v její blízkosti například hračky, stůl, telefon a taky psa. Ha Ha Ha.

Za co jsem ovšem strašně ráda, že naše sluníčko nepláče. I přesto, že jí jde na očích vidět, že jí to bolí, že není vše v pořádku, tak není vůbec uplakaná. Je statečná a je to prostě naše boží sluníčko, který brečet snad ani neumí.

Co se týče zimní zábavy, tak už jsme byli jako rodina sáňkovat a Linduš si to na saních moc užívá. Je vidět, že je opravdu šťastné dítě. Ovšem když jsem ji do sněhu posadila, tak to se jí moc nelíbilo. Ty výrazy co na mě házela, jako že jsem si dovolila moc. No posuďte podle fotky sami. Ha Ha Ha.

V poslední bodíku se musím pochlubit, že už můžu česat Lindušce culíky. Už totiž není malá plešmenka, ale krásná princezna s vláskama na culíky. Vím, že je to pro někoho zbytečný, ale já se na to těším už od té doby, co se Linduš narodila.

Mějte se krásně, milujte se a množte se Š.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.