Zdravím. V první řadě bych se vám chtěla omluvit za moji nepřítomnost, jsem ostuda! Ovšem, co si budem vykládat, Linduška je více a více aktivní a já prostě nemám čas. Večer když usne, tak jsem ráda, že mám konečně chvilku pro sebe. K tomu všemu už začíná být krásně a já když už mám volnou chvíli, tak se ji snažím trávit venku. Pokud by jste o nás chtěli vědět víc, tak nás sledujte na instagramu, tam jsme totiž aktivnější.

..no a teď budu muset zapátrat v paměti a vzpomenout si, co se přesně dělo ale myslím, že to hlavní určitě nezapomenu a to to, že naše princezna se konečně pustila a chodíííí. Úplně si vzpomínám na první puštění, kdy do mě přítel strčil a ukázal na Lindušku, která se pustila stolu a šla a šla a šla. Ani jsme nedýchali a jen se usmívali, jakou to máme šikulku.

Jako další, co určitě nezapomenu je Lindušky horečkování. Od té doby, co se Lindušce začaly klubat zuby, tak často horečkuje, třeba jen dva dny a pak má 3 týdny rýmu,. Poté se vyklube zub a je po problémech, tak na dva dny a opakuje se to, protože jí roste další zoubek.

Poslední, co musím zmínit je oslava narozenin, která se vyvedla. Linduška se pořádně zakousla do dortu a dokonce ji zajímaly i dárečky. Měla jsem radost, že se oslava povedla a aby jste viděli, jak naše oslava Linduščinýho roku dopadla, tak vám sem dám pár fotek.

..tak a to je pro dnešek všechno, doufám, že se ozvu dřív než si sama myslím. Mějte se krásně, milujte se a množte se Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.