Zdravím, je to hrozné, jak ten čas letí. Linduška už měla 7. měsíců a já teprve píšu článek za 6. měsíc. No, co vám budu povídat, čím je aktivnější, tím mně zabere více času a pak je málo času na blog, ještě že mám nějaké články nachystané dopředu.

Jak víte z minulého článku, tak jsme začali s příkrmy. Linduška zbaští naprosto všechno i to, co jí absolutně nešmakuje. Například k obědu sní kolem 200g jídla a hodinu na to po nás kouká, když jíme a nechceme jí dát. Někdy začne i mrčet a pak brečet, že chce taky. Mlíčko už téměř nepije. Má ho jen ráno a večer než jde spát.

Co se týče pohybu, tak je Linduška pořádnej línej pytel. Je schopná se otočit na bříško a vzpírat se na ručičkách, ale to je vše. Paní doktorka nás uklidnila, že Linduška není pozadu, že některé děti to tak mají a že se nemusím bát, že Linduška je šikovná až moc. Lépe řečeno řekla, že je naše princezna vyčůraná. No, co si budeme, to vidím i já. Ha Ha Ha.

Na půlroční prohlídce dopadlo všechno dobře. Linduška vážila 10230g a měřila 74cm. Jo, je to velká princezna.

.. taky dostala včeličku neboli druhou várku očkování, kterou snášela hůře než první. Sice u této včeličky nebrečela jako u první ale jeden den měla horečku.

Nakonec vám musím říct, že mám to nejhodnější dítě pod sluncem. Díky nastavenému režimu snad vůbec nebrečí, jen když má hlad.

..a tady je pár fotek, jak princezna roste!

Mějte se krásně,  milujete se a množte se, je to to nejkrásnější, co můžete udělat. Ahoj Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.