Ahoj, vítám vás po delší době u článku z naší dovolené u moře. Kdo mě sleduje na mém intagramu tak ví, že jsme byli na dovolené v Chorvatsku.

Do Chorvatska jsme se vydali autem. Vyjížděli jsme ve 2 hodiny ráno a plánovaný příjezd do Selce (tam jsme byli ubytovaní) byl okolo 10 hodiny dopoledne. Samozřejmě jsme dorazili až okolo 14 hodiny. Tudíž jsme v autě byli 12 hodin. Co se týče Linduš, tak ta zvládla cestu úplně s přehledem. Každé 2 až 3 hodinky jsme měli krátkou pauzu (10 max 20 minut). Na každé pauze jsme Linduš vytáhli z auta a nechali ji proběhnout, přebalili jsme ji a jelo se dál. Po každé pauze v autě během chvilky usnula. Až poslední 3 hodiny byla vzhůru a to koukala na pohádky na tabletu. Co se týče jídla a pití po cestě, tak baštila za jízdy a pití měla také stále u sebe.

Když jsme dorazili k hotelu, tak jsme se ubytovali a poté jsme se šli podívat na moře. Linduška hned začala křičet doda doda (voda voda) a od té doby jsme ji z vody dostávali těžko.

Co se týče ubytovaní, tak jsme byli ubytovaní v depandanci, kde nebyl výtah a oni nás s dítětem v kočárku ubytovali do 4. patra. V tu chvíli by jste můj slovník slyšet opravdu nechtěli. Štěstí bylo, že jsme jeli autem a kočárek jsme každý den, třeba i dvakrát denně, zamykali do auta a dítě s věcmi na pláž jsme tahali v rukách do toho čtvrtého patra.

Co se týče stravy, tak jsme měli zaplacenou polopenzi formou bufetu. To nejlepší, co můžete udělat, když jedete na dovolenou s malým dítětem. Protože mu vždy něco vyberete.

Všechny naše dny na dovolené vypadali stejně. Ráno o půl 7 budíček. Všechno nachystat a vyrazit na snídani. Ze snídaně rovnou na pláž a tam jsme byli tak do 1-2 hodiny odpoledne. Poté jsme se přesunuli na pokoj, kde jsme dali Lindušce oběd a Linduška šla spát. No kecat vám nebudu a na rovinu vám řeknu, že my jsme vždy usnuli také. Po spánku jsme někdy šli na pláž a někdy na procházku. Poté opět na pokoj se nachystat na večeři. Po večeři procházka a šlo se spát. Takže asi se moc rozepisovat o tom, co jsme dělali každý den nemá cenu. Takže si to vychutnejte z fotek.

Ovšem, co stojí za zmínku je aquarium v Crikvenici, které jsme navštívili a které je od Selce opravdu kousek. Vstupné stálo 40 kun na osobu.

Jak vidíte na fotkách, tak jsme před hotelem měli krásnou písčitou pláž, kde si Linduška a ostatní děti hrozně vyhráli. Stačil kyblíček a lopatka a o dítěti jsme celé dopoledne nevěděli.

Dokonce jedna paní ze Slovenska označila naši Linduška za MISS DOVOLENKA. Prý nejhodnější a nejšikovnější holčička za jejich pobyt u moře. No, co si budeme. Byla jsem z toho naměkko ale zároveň šťastná, že moje holčička není dokonalá jen pro mě ale i pro cizí lidi.

A to bylo všechno o naší dovolené u moře. Pokud máte nějaké otázky, tak šup s nimi do komentářů.

Mějte se krásně, milujte se a množte se Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.