Ahojky, tak jsem tu zase. Tentokrát s dalším článkem ze série: Deník miminka.

Druhý měsíc života naší Lindušky pro mě nezačal moc vesele. Začalo se mi ztrácet mlíčko, pomaličku jsem přestala kojit a Linduška musela přejít na umělé. Začali jsme krmit mlíčkem od značky HIPP, které nám nevyhovovalo. Linduška nám po něm hodně ublinkávala a tak jsme přešli na mlíčko od značky Nutrilon, po kterém měla zácpu. Následně jsme zkusili Sunar. Po Sunaru začala opět blinkat a puch Sunarovych zvratků se opravdu nedal vydržet a tak jsme přešli znovu na Nutrilon, ale tentokrát na Profuturu, který neobsahuje palmový olej. Ten je nahrazený kokosovým olejem. Konečně ji přestalo trápit bříško a už ani neblinká. Super. Hledání ideálního mlíčka bylo cca na měsíc a půl (ale píšu to do toho měsíce, aby jste se v tom nezamotali).

Linduška začala krásně přibývat na váze, až se to naší paní doktorce nelíbí. Ale co, lepší baculka, než kdyby nám prdelka nebaštila.

Bříško trápí, netrápí???? Když už Lindušku začne trápit bříško, pomůžou jí kapičky Sab Simplex.

V den, kdy nám skončilo šestinedělí, se Linduška začala smát nebo možná i řehnit. Smála se naprosto všemu a na vše. Hrozná prča bylo ublinknutí a následné utření papulky, nebo třeba pozorování lustru.

Dokonce se nám princezna i rozpovídala. Nejraději žvatlala u babičky v náručí nebo si vykládala s hračkami na hrazdičce.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.