Ahojky, tak tu mám pro vás další deník miminka.

Linduška měla 3. měsíce a tak bylo na čase, sepsat další měsíční souhrn, co se všechno událo. Musím se přiznat, že ty první dva měsíce bylo opravdu náročné. Teď už nám skončilo to nejtěžší období, kdy jsem kolikrát přemýšlela, zda jsme udělali dobře, že jsem Lindušku přivedli na svět. V žádném případě bych neměnila! Je pravdou, že to dělají ty změny a hlavně hormony.

Linduška je velmi hodné miminko. Naučila se nějakému režimu a to, že chodí pravidelně spát a odpočívat. Nastavili jsme si tak nějaký denní režim. Po každém jídle ji dám do postýlky. V klidu si povídá nebo usne. Po cca půl hodině až hodině si hrajeme spolu a poté jde zase spinkat nebo odpočívat až do dalšího jídla. Večer po koupání se nají a spí celou noc. Jak dlouho vám psát nebudu, aby mě nějaké maminky nezáviděly.

Na co nesmím zapomenout je, jak mi každý říká, že malinká je celá po mě. No.. tak jsem udělala srovnávačku a co si budeme, že je moje se nezapře.

Co se týče vývoje, tak Linduška jak nechtěla pást koníky, tak se ze dne na den stala úplně jiným miminkem. Na bříšku vydrží klidně 10 minut se stabilně zvednutou hlavičkou. Začala si prohlížet obrázky a když si spolu blbneme, tak se směje i nahlas. Což je něco naprosto úžasného. Když se stalo poprvé, tak jsem se normálně rozbrečela.

.. ale, aby tento měsíc nebyl jen veselý, tak dostala Linduška rýmu. Měla ji cca 10 dní. Používali jsme dvoje kapičky, vysávali nosánek před každým jídlem a modlili se, aby to co nejrychleji odeznělo. Jak byla zahleněná, tak často zvracela. Nemohla moc dobře dýchat, takže se často budila. No, co si budeme vykládat, toto nejsou ty hezké chvíle. Díky rýmě jsme musili opět odložit očkování a budeme očkovat až ve čtvrtém měsíci.

Na konci třetího měsíce jsme s Linduškou absolvovali tříměsíční prohlídku, kde jsem byla sama zděšená, jakého cvalíka doma máme. Linduška totiž měří 65cm a váží 7600g. Je zdravá, krásná a je to prostě moje holčička..

Tak se mějte krásně a zase za měsíc, můžete očekávat další článek z deníku miminka. Š.

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.