Za každé situace mír, štěstí a lásku. Tohle mě napadlo, když jsem byla vybrána do výzvy na blogerky.cz. Výzva pro kreativní blogerské duše. Bylo vybráno 5 blogerek, které si zkusily navrhnout desing ponožek na následující sezónu podzim/zima 2018. Blogerka s vítězným designem bude mít ponožky v následující sezóně, což je super motivace.

…ale teď už k samotným ponožkám. Design ponožek jsem naklonila k tématům mému srdci nejbližším. No kdo by nechtěl mír, štěstí a lásku? Jsou to podle mě tři krásná témata, která by chtěl naprosto každý a proto jsem je použila na vlastní ponožky, aby je mohl mít každý u sebe (na sobě) a stále si je mohl připomínat.

První ponožky symbolizují světový mír, ale i mír mezi rodinou a kamarády. Podle mého je důležité být se všemi za dobře a mít svobodnou volbu.

Druhé ponožky symbolizují štěstí, protože bez štěstí se žít nedá. Štěstí zkrátka potřebujeme v každodenním životě.

Třetí ponožky symbolizují lásku. Ať je to láska k sobě, k partnerovi, k rodině nebo třeba i zvířeti. Může to být láska i k nějaké věci či místu. Láska je primární lidskou potřebou a nacházíme ji takřka ve všem.

Tak tohle byly moje návrhy na ponožky na následující sezónu. Nechtěla jsem žádné zimní vzory, protože tyto moje ponožky můžu nosit celoročně.

Líbí se vám můj design ponožek? A jaké ponožky by jste si vyrobili vy? Napište mi do komentářů a já se budu těšit. Ahoj Š.

4 Comments

  1. Srdiečkové sú môj top! Usmievajúce sa slnko by sa mi tiež páčilo – prídeš domov po náročnom dni, vyzuješ topánky, vyložíš si nohy na gauč a usmeje sa na teba slnko 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.