Dnes bych ti chtěla představit mého čtyřnohého nejlepšího přítele. Je to můj pes, teda vlastně fenečka.
 

Psal se rok 2011 kdy jsem dostala ke svým 18. narozeninám malou, bílou, chlupatou kuličku. Byla sotva do dlaně. V ten okamžik jsem věděla, že ona bude moje nejlepší kamarádka.
 
 
Ta moje nejvěrnější kamarádka se jmenuje AMY. Je to fenečka maltézského psíka. Dnes už váží 4,7 kilogramů a je pořád hravá, věrná a taky urážlivá. Prvního června letošního roku bude slavit své šesté narozeniny. Je hrozný jak ten čas letí.
 
 
Amy pochází někde z Ostravy. Nevím, jestli bohudík nebo bohužel, ale Amy jsme si nemohli vybrat. Dovezli nám ji do Brna k benzínové pumpě na odpočívadlo. Předali nám malou, bílou kuličku. Taky očkovací průkaz a balíček do začátku. Granulky, na které byla zvyklá a nějakou hračku. Dnes už si říkám díky bohu za to, že jsme si ji nemohli vybrat, protože bych si nemusela nevybrat Amynku a třeba by to nebyla ta nejlepší kamarádka.
 
 
Amy je na mě hodně upnutá. Dříve jsem s Amy trávila téměř 24 hodin denně. Fandila se mnou na fotbale. Spala se mnou v posteli, naslouchala mi. Když jsem ji někdy nevzala sebou, urazila se. Se skloněnou hlavou dělala, že neslyší. Jenže všechno se změnilo. Momentálně ji u sebe nemůžu mít. Je to pro nás velký odloučení. Jsem s ní jen o víkendu a to ne zpravila každý víkend. Jelikož je přes týden u mých rodičů, poslouchám jak Amy smutní a když mě nevidí víc jak tři dny nechce nic jíst, je prostě smutná.   
 
 
 
Asi si říkáš proč zrovna článek o mém psovi? Je to proto, že mi chybí. A tímto článkem bych to chtěla vyjádřit. Vím, že Amy si to těžko přečte, ale chtěla bych tím poukázat na to, že pes není jen pes, ale je to opravdový přítel člověka. Víš kolikrát mě zvedla náladu? Mnohokrát. Když jsem smutná, je to ona co přijde se pomazlit. Když přijdu domů, je to ona, která mě nejvíce vítá. Ať jdu kam jdu, je to ona, která mě doprovází dnem i nocí. Zkrátka AMY je ten můj nejlepší přítel. 
♥ ♥ ♥
 

0 Comments

  1. To je roztomilouš! 🙂 Mě zrovna dneska na fb vyjela 7 let stará fotka ze nde, kdyj sme si přivezli naši fenku berňáčka domů. 🙂 Takový plyšák to byl! 😀 Ale je pořád úžasná, mám ji hrozně ráda, i když co jsem se odstěhovala od našich, ji vidím málo. Vždycky se s ní ale pořádně poňuchňám a protáhnu ji na procházku. 😀 Je úžasný, jakou má vždycky radost, když přijedu, neskutečný! 🙂 Psi jsou skvělí! 🙂

    blog Days of Daysy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.