Ahojky, dnes nebude článek nějak moc rozsáhlý, protože si myslím, že o návštěvě ZOO se nedá moc psát. To se musí zažít, nebo alespoň vidět na fotkách. Tudíž dnešní článek bude převážně o fotkách. A jelikož nám ZOO zabrala skoro celý den, nic jiného než odpočinek u vody jsme nestihli.

ZOO Zlín je nejnavštěvovanějším turistickým místem celé Moravy.

Každoročně tam zavítá více než 600 000 návštěvníků. V rámci 15 českých ZOO patří na druhé místo v návštěvnosti. Vstupné do ZOO stojí v sezóně pro dospělého 150 korun a pro děti 100 korun. děti do 3 let jsou pochopitelně zadarmo. V ZOO si můžete zakoupit i mapku za 10 korun, což doporučuji, protože nám pomohla v plánování cesty v ZOO. Věděli jsme tak třeba, kde jsou stánky s občerstvením a s WC a mohli tak naplánovat, kde se občerstvíme my a kde dáme najíst Lindě.

V ZOO Zlín se nám nejvíce líbily žirafy, sloni, nosorožec a rejnoci. Kde si můžete pohladit v ZOO rejnoka? No přeci jen v ZOO Zlín. Za nás je určitě ZOO Zlín ta nejlepší v České Republice.

..tak tady je „pár“ fotek. Jo, a příští článek se můžete těšit na poslední den naší první rodinné dovolené s návštěvou Baťova muzea. Mějte se krásně. Ahoj Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.