Začalo to přesně v srpnu letošního roku. Bylo to v Bulharsku, kde jsem zahlédla náramky ze skleněných korálků. Procházela jsem kolem nich celou dovolenou, až mi to nedalo a dva náramky jsem si koupila. Vybírat z toho obrovského stojanu byl nadlidský výkon. Některé měli dokonalé barvy, jiné měli krásný přívěšek. Nejraději bych je dala všechny do jednoho, abych měla ten originální náramek přímo pro mě. Když jsem náramky zaplatila a šla dál, nestačil mi pohled na ruku, kde se převalovali pouhé dva náramky a tehdy mě přepadla ta myšlenka. Přijedu domů, nakoupím korálky a vyrobím si vlastní přesně podle mých představ.
A taky tomu tak bylo.
Na různých stránkách jsem objevovala různé korálky. Velké, malé, barevné, zlaté, prostě co mě napadlo, to jsem našla. Po uplynutí asi třech hodin stráveného času u mého notebooku byla objednávka kompletní. Zadala jsem adresu a pro rychlejší dodání jsem zaplatila objednávku ihned přes internetové bankovnictví. Hurááá. Na bankovním portále se objevila stránka s obrovským nápisem ODESLÁNO. Poté mi nezbývalo nic jiného než čekat až zásilka dorazí.


Zásilka dorazila asi za dva dny. Byl to takový malý balíček asi o velikosti papíru A6 cca za 700kč. Ihned jsem se pustila do rozbalení balíčku. Přišlo mi, že toho je strašně málo, ale to se jen zdálo. A tak jsem začala tvořit. Prvních pár náramků se mi moc nelíbilo. Poté to vymýšlení jaký náramek vyrobím, šlo tak nějak samo.


Nejvíce se mi líbí náramky se smyslem života. Se jménem, stromem nebo s hlavou Buddhy. Matné skleněné korálky spolu s lávovými jsou ta nejlepší kombinace. Myslela jsem si, že po pár náramcích mě to přestane bavit. Avšak opak je pravdou. Nadšení z tvoření mě začalo bavit natolik, že už vyrábím náramky pro kamarádky a všechny známé. Jestli i ty by jsi chtěl/a, tak ti můžu taky vyrobit nějaký originální přímo pro tebe.

A to je pro dnešek vše.
  Š.

0 Comments

 1. Páni! Ty náramky jsou úžasnýýý!!! ♥♥♥ Jsi moc šikovná! ♥
  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
  Znám tě už moc dlouho a jsi mi hrozně milá a sympatická a hodňoučká (až je mi úplně blbý psát ti tohle, jak jsi miloučká! 😀 ) ! ♥ Mám tě moc ráda!!! ♥♥♥
  Mám také blog a je to něco, co miluju, a tak by mě nehorázně potěšilo, kdyby ses na můj blog podívala! Moc by mě zajímal tvůj názor!
  Uděláš mi tím největší radost na světě!
  Přeji ti mnoho štěstí, lásky a úspěchů!
  S láskou
  ♥JORIES♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.