Ahoj, dnes bych vám chtěla ukázat novinky od přírodní značky Manufaktura. Jde o kosmetiku z limitované edice med a rakytník a vonné svíčky s vůní čistého prádla a rosé.
 Jako první bych vám chtěla ukázat sprchový gel, který má velmi roztomilé balení. Díky spojení lesního medu, rakytníku, ovesného beta-glukanu, výtažku z pšenice a panthenolu slibuje pokožce hydrataci, vláčnost a regeneraci.
 Jako druhý bych vám chtěla ukázat ochranný pleťový balzám, který budu používat jako ochranu před chladem v nepříznivém počasí. Balzám se skládá z lesního medu, rakytníku, včelího vosku, bambuckého másla, panthenolu, skvalenu, ovesného beta-glukanu, vitamínů A, E a C a také ze tří olejů. Slibuje výživu a ochranu před mrazem.
 Na ochranu před mrazem budu používat i balzám na rty, abych neměla ty popraskané, šupinaté rty.
 Další tu mám krém na ruce, který se dobře roztírá a nezanechává pocit mastných rukou. Má skoro stejné složení jako balzám. Vše voní vánoční atmosférou, což se v zimním období určitě ocení.
 Poslední, co bych vám dnes chtěla ukázat, jsou vonné svíčky. Tyto svíčky jsou ručně odlévané a jsou z přírodního sojového vosku. Krásně voní a vydrží hořet cca 30 hodin. Svíčky slibují čistější hoření a při nižších teplotách uvolňují intenzivní vůně. Novinkou je vůně čistého prádla a vůně růží.
 Tento článek můžete brát jako představení novinek nebo také jako inspiraci na dárek k vánocům. Mějte se krásně a užívejte života Š.

2 Comments

  1. Po svíčkách bych určitě koukla. Ještě jsem žádné přírodnější nezkoušela a láká mě to. Jsou krásně minimalistické a ta s vůní čistého prádla musí být super 🙂

    1. Přesně jak říkáš..tu s vůní čistého prádla jsem zapálila jako první..a už je pryč.. ? krásně provoněla byt.. jediné co bych jí vytkla je, ze při sfouknutí z dýmu dům zasmradí ? ale to už není chyba svíčky ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.