Zdravím dnes tu mám pro vás recenzi na multifunkční přístroj Nutri Baby+  od Babymoov. Tento přístroj umí 5 funkcí a to: rozmrazovat, ohřívat, sterilizovat, mixovat a vařit. Osobně jsem zatím jen vyzkoušela funkci sterilizace, mixování a vaření.

STERILIZACE – je v tomto multifunkčním přístroji hračka a já lituji, že se mi přístroj dostal do ruky až teď, protože si myslím, že tento pomocník ocení každá maminka a to s úplně malým dítětem. Každá určitě totiž zná sterilizaci ve velkém hrnci na plotně. Hrůza děs. Jak mě to nebavilo! Ha ha ha. Aspoň už vím , že na druhé miminko budu mít super vychytávku.

MIXOVÁNÍ – co bych dodala k mixování? Snad jen to, že mixér má 3 stupně rychlosti.

VAŘENÍ – v páře je nejen zdravé pro děti ale i pro nás! Já osobně vařím v Nutri baby+ i pro sebe. Například zelenina na páře je prostě luxusní. Další výhodou vaření v páře je ušetřený čas. Naházíte ingredience do přístroje, naťukáte minuty a až to na vás zapípá máte uvařeno 🙂

.. takže další plus pro ty, co neradi stojí u linky nekonečně dlouho nebo pro ty, co mají na práci daleko víc věcí, než jen vařit.

.. takže za mě, můžu multifunkční přístroj Nutri Baby od Babymoov doporučit všema deseti!!

RECEPTY:

Kuřecí plátek s bramborem a mrkví – jednoduché, rychlé a chutné

Kuřecí plátek lehce osolit opepřit (plátek pro dítě ne), nakrájet stroužek česneku (to dítě může) a plátek másla. Brambor a mrkev nakrájet na cca 2 centimetrové kousky. Vaříte 25 minut.

Kuřecí s fazolovými lusky a rýží – opět jednoduché, rychlé a chutné (tak jako vše, co se vaří v nutri baby+)

Kuřecí plátek osolíte opepříte (pro dítě ne). Na plátek dáte fazolové lusky a na kolečka nakrájenou cibuli. Do dolní misky, která je na odkapávání, dáte vodu a do ní rýži. Vaříte cca 20-25 minut podle rýže. já mám doma jasmínovou a tu vařím o něco déle než obyčejnou.

 Hrachové pyré – to Linduš úplně zbožňuje. Do misky dáte pul kila hrachu a dvě brambory na kostičky cca 2 centimetry.  (Tato várka je tak na 5 dětských porcí). To dáte vařit tak na 30 minut. Mezi tím si na pánvičce necháte zesklovatět na jemno nakrájenou cibuli. Až ji budete mít hotovou, tak na ni přidejte na plátky nakrájený stroužek česneku a nechte tak minutku prohřát. Poté dejte to mixéru spolu s uvařeným hráškem a bramborem. Rozmixujte a nechte si chutnat. Pro dospělé osolit a mňamka je na světě.

Pokud se vám tento článek líbil a chtěli by jste více receptů , tak mi to napište do komentářů.

Mějte se krásně milujte se a množte se Š.

!! Jóóóó a dobrou chuť !!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.