Máte rádi parfémy jako je Lancome, Hugo Boss, Dior, Gucci a další? A chce se vám v obchodě brečet, protože za jeden parfém necháte půl výplaty? Zkuste to Tap. Já to zkusila a nemůžu si to vynachválit. HA HA HA. Zní to jako reklama. Ano , je to reklama, ale můžu vám říct., že nepropaguji nic, co by se mi nelíbilo. Například, já miluji vůni od Lancome s to Tap mám podobnou vůni jen za zlomek ceny. Výdrž této vůně není vůbec špatná, vydrží celý večer.

Firma to Tap vyrábí i interiérové vůně a vůně do auta. Můžete si vybrat v deseti interiérových vůní jako třeba levandule,  mandarinka, vanilka atd.. Vůní do auta je 11 různých variant, jako třeba lesní plody, jasmín, pomeranč a skořice nebo třeba mojito.

A teď něco o značce. To Tap je projekt, který vznikl koncem roku 2016, kdy otevřeli prodejnu v Brně na náměstí Svobody. Tým této značky je malý. O všechno se stará Michela a Lukáš. Dva nadaní, mladí lidé, které se starají o chod prodejny i o eshop.

Pokud chcete vědět víc, tak mi napište do komentářů nebo navštivte webovou stránku www.totap.cz. Mějte se krásně a u dalšího článku Ahoj Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.