Zdravím, jak jsem slíbila, tak jsem tady. Dnešní článek bude o našem pobytu s plaváčkem. Mnozí z vás ví, že jsme s Linduškou absolvovaly kurz neboli pobyt s plaváčkem. Kde se dítě učí „plavat“ a vy , jako rodiče se učíte porozumět potřebám a vývoji vašeho dítěte. Na pobytu je celý den o zábavu postaráno. Denně se chodí 2x do bazénu, poté jsou masáže, přednášky, saunování atd..

Kurz jsme absolvovaly v Harmanicích, které jsou od našeho bydliště nejblíže. Kurz s ubytováním a stravou vyjde docela draho, ale za to, co se tam Linduška naučila bych zaplatila klidně i víc.

Během těch 6 dnů se Linduška naučila potápět a sama vyplavat. S mojí pomocí udělá kotoul, skočí šipku a krásně udrží rovnováhu nad vodou. Při masáži dokáže v klidu ležet a užívá si to.

Já si z kurzu odnesla pár rad pro správný vývoj, jak používat a zacházet s aromaterapií. Také to, že se nemusím bát Lindušku potopit a hlavně to, že mám dokonalé a hodné miminko. Ha ha ha.

Nějak moc nevím , co více vám o kurzu napsat. Pokud budete mít nějaké dotazy, tak mi napište. Ráda vám na všechny odpovím.

Tady je pár videí z pobytu, které mluví za vše.

 

Mějte se krásně, milujte se a množte se Š.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.