Velice nás překvapilo, když nám naše pediatrička oznámila, že můžeme jít s naší malou princeznou ven. Museli jsme tedy nejdříve dva dny po chvilkách jen k oknu nebo na dvorek a třetí den už jsme mohli jít na procházku. Zrovna to vyšlo, že nebylo tak škaredé počasí, ale i tak jsem nevěděla, co mám naší princezně obléct. Vím, že se říká, že by miminko mělo mít o jednu vrstvu víc, než my dospělý ale přeci každý je jinak otužilý. No co, tak jsem tu naši princeznu oblékla co nejvíce to šlo. Dostala bodyčko, tepláčky, mikinu a navrch ještě kombinézu spolu s čepičkou a rukavičkama. Aby to nebylo málo, tak jsem ji ještě zachumlala do zimního fusaku. Lepší tepleji, než aby mi zmrzla.

Oblékání se jí teda moc nelíbilo, ale za to jízda v kočárku naprostá bomba. Hned po výjezdu usnula a spala celou dobu.

Já ovšem taky neotálela a protože foukal studený vítr, tak abych nenachladla, vzala jsem si tu moji novou super čepku značky Kama. Jediná čepice, která mi sluší.

Uuuaaa. Už se těším, až bude hezčí počasí, bude krásně svítit sluníčko a my budeme moct vyjet na delší procházku.

Mějte se krásně a zase příště ahoj Š.

Pro případné dotazy na čepici! Čepici mám z e-shopu affekt.cz. Je to česky výrobek, který je vyroben z kvalitní příze firmy Schoeller. V úpletu z vnitřní strany je fleece pro lepší tepelné vlastnosti.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.