V červnu letošního roku jsem se zúčastnila výzvy na blogerky.cz s českou přírodní BIO kosmetikou značny NOBILIS TILIA, kde jsem byla vybrána na otestovaní kosmetiky. A to přesně jemného krému na ruce a zklidňující avokádové masky. 
 
Jemný pečující krém na ruce slibuje hydrataci, zvláčnění a zjemnění pokožky rukou. Měl by být příjemný k dennímu používání. Zvláště pro ty, co trpí pocitem suchých rukou. Mezi jeho účinné látky patří vitamín E, jojobový BIO olej, bambucké máslo, D-panthenol, esenciální mastné kyseliny a myrhový extrakt. 
Po 14 denním požívání musím říct, že mě mile ale i nemile překvapil. Zvláčnění a zjemnění pokožky je viditelné po prvním použití. Je velmi příjemné mít dokonale hladké ruce. Krásně se roztírá a vstřebává se rychleji, tudíž není pocit mastných rukou jako u většině nejmenovaných krémů. Nevýhodou je opravdu intenzivní vůně citrusových plodů. 
 

Za to zklidňují avokádová maska mě překvapila mnohem víc. Její příjemná vůně dřeva s nádechem levandule je okouzlující. Co slibuje to také dodržela. Zmírnila zarudnutí mé pleti a odstranila mé šupiny na nose. Krásně se s ní relaxuje. Mezi její účinné látky patří: lecitin, glycerin, D-panthenol, avokádový olej, aloe vera a heřmánkový extrakt s levandulí. 
 
 
Oba tyto produkty mají certifikaci: CPK – certifikovaná přírodní kosmetika.
 
Nejnižší ceny produktů Nobilis Tilia naleznete na srovname.cz

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.