Ahojky, dnes  bych vám chtěla ukázat produkty od značky Biorythme. Jejich krásně vyzdobený eshop mě donutil si objednat další přírodní kosmetiku. A to deodoranty a nejvíc luxusní balzámy na rty.

Kosmetika značky Bioerythme je vyrobena v České republice. Ctí vegetariánskou filozofii, protože je 100% rostlinného složení. Je testována pouze na lidech, kteří se tomu dobrovolně přihlásí. Je vyráběna v malých balení a je samo-konzervační. Jejich receptury jsou totiž vyvinuty tak , že nepotřebují konzervanty.

Jak mě znáte víte, že co je levandulové, to je moje. Při objednávce na biorythme.cz jsem udělala výjimku a nic s moji milovanou levandulí jsem si neobjednala. Když přišel balíček, nestačila jsem se divit. V balíčku se krom tří věcí, které jsem si objednala, se objevil i levandulový deodorant. No posuďte sami ale tohle je osud. Já a levandule patříme k sobě.

Jako první se mi na těchto deodorantech líbí jejich balení. Je malé a tak se vleze snad do každé kabelky. Praktický vysouvací obal a jednoduchý, krásný design. Voní přesně tak jak si to představíte jen jejich intenzita je na chvíli, poté slábne ale i přesto funguje celý den jak má.

Základem složení je kakaové máslo v potravinářské kvalitě. Dále Triethyl Citrate, což je rostlinný ester kyseliny citronové a Farnesol, což je přirozená součást esenciálních olejů.

Jako další mi přišli dva balzámy na rty. První melounový a druhý malinový. Oba krásně voní a mají dobrou konzistenci. Jsou hodně mastné a díky tomu vydrží dlouho na rtech. Malinový je zbarvený dorůžova, ale rty nezabarví. Pouze dodá decentní lesk.

Díky kombinaci rostlinných olejů, másel a vosku má výborné vlastnosti.  Cennou složkou je chia olej. Na výrobu jednoho litru chia oleje, je potřeba více jak čtyřnásobek chia semínek.

Doufám, že mám na delší dobu vystaráno a nebudu si pořizovat další přírodní kosmetiku. Mějte se krásně. Ahoj Š.

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.