Zdravím, dnes bych vám chtěla představit stránku provonsi.cz, se kterou jsem navázala spolupráci. Jedná se o e-shop (mají i kamennou prodejnu v Brně), která nabízí vonné pytlíčky do šatníku, do auta a také difuzéry do bytu.

Můžete si vybrat jaké vůně se vám libí a popřípadě si je i sami namíchat. S výběrem vám rádi poradí.

V nabídce mají tři intenzity vůně a to 55,70 a 85% vonných olejů. Záleží jen a jen na vás, co si vyberete.

Já si vybrala vůně, které mě zaujaly a taky vůně, které mám moc ráda.

Do auta jsem si vybrala vůně Lilie, protože má tato vůně dosti zajímala a Levanduli, protože kdo mě zná ví, že já a levandule jsme nerozlučná dvojka a cpu levanduli do všeho. Ha Ha Ha.

Vůně do bytu jsme si vybrala ovoce a dubový mech, od které jsem očekávala vůni lesa a je to tak je prostě luxusní, když procházíte obývákem a cítíte se jako v lese po dešti. A druhou vůni, kterou jsem si vybrala je kamenná sůl a naplavené dříví. Tato vůně není až tak intenzivní a tak jsem ji šoupla do ložnice.

Dárečkem o kterém jsem nevěděla byly vonné pytlíčky do šatníku. Ty jsem obdržela ve vůních černého čaje a dětského pudru. Obě tyto vůně voní zvláštně, určitě je použiji, ale musím říct, že to nejsou vůně mého gusta. Černý čaj voní lehce nahořkle a dětského pudu mám za den až až. Ha Ha Ha.

Doufám, že se vám i takové články líbí a že jsou pro vás přínosem. Budu ráda za každý komentář.

Mějte se krásně, milujte se a množte se Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.