Zdravím tě u nového článku, který tady na blogu vidíš poprvé. Díky výzvě na blogerky.cz jsem obdržela žehličku na vlasy značky REMINGTON AIR PLATES k vyzkoušení. Jelikož mám vlasy od přírody docela rovné, tak si je pravidelně nežehlím. Doma mám hodně starou žehličku, kterou použiji jednou za čas. S mojí žehličkou nikdy nevytvořím vlny. Jinak bych ji používala častěji, protože vlnité vlasy zbožňuji.
Všichni jistě víme, že žehličky na vlasy nejsou určené pouze pro ty, kteří si chtějí narovnat své kudrnaté hřívy, či jen doladit vzhled jejich nepoddajných vlasů. Ale jsou i pro lidi jako jsem já. Miluji zvlněné vlasy. Řekla bych, že je už od přírody dáno, že žena s hřívou by chtěla krásné, rovné vlasy. Brunetka by chtěla býti blondýnkou a naopak. Přesně tohle je i můj případ, proto jsem se rozhodla zapojit se do výzvy na blogerky.cz o žehličku REMINGTON AIR PLATES, která by mi mohla pomoci. Nejen, že má moderní ,,dizajn“ a ještě k tomu je v bílé barvě (miluji bílou barvu), ale má i hodně funkcí a zlepšováků pro moje vlasy. O tom moje stará žehlička nemá ani páru.
 
Když mi kurýr předal zásilku hned jsem ji otevřela. Po prvním vyzkoušení žehličky jsem byla naprosto nadšená. Díky pohyblivým keramickým destičkám po vlasech krásně sklouzne. Jako další výhodou jsou delší žehlicí plochy, což potěší snad každého. Její 15-20 vteřinové nahřátí mě velmi mile překvapilo. I na nejnižší teplotu což je 150°C se mi vlasy narovnaly a ještě k tomu se krásně leskly. Když jsem zvýšila teplotu na 230°C dokázala jsem vytvořit krásné zvlnění. Začala jsem jásat. Díky technologii cool touch vlny krásně drží. S žehličkou REMINGTON AIR PLATES si dovedu představit žít. Mé vlasy jsou pro mě dokonalé a rychle upravené. Budu se muset omluvit své staré žehličce a dát jí sbohem, protože tato žehlička od REMINGTONU je od teď mým favoritem.
Vlasy před  a po narovnání
Vlasy před a po natočení
 
Finální výsledek :))
 Ještě jednou bych chtěla poděkovat stránce blogerky.cz, že mě vybraly a mohla jsem získat tuto naprosto dokonalou žehličku.
 
Tak zase u dalšího článku Š. 

0 Comments

  1. Pěkná recenze. 🙂 Žehlička vypadá moc dobře. Já dřív žehlila vlasy snad každý druhý den, ale pak mi přeskočilo a najednou svoje vlasy bez jakékoliv úpravy miluju. 🙂 Navíc jsem místo chemických barev začala používat hennu, takže spojením těchto dvou změn se mi vlasy krásně odvděčily a jsou teď krásně zdravé. 🙂

    blog Days of Daysy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.