Ahojky, nedávno jsem se zapojila do výzvy na blogerky.cz a byla jsem vybrána mezi 10 blogerek, které otestují dva produkty od značky Sea of Spa. Jedná se o masku na obličej a minerální bahno na pokožku.

Jako první jsem testovala masku na obličej s černým bahnem. Maska slibuje regeneraci, výživu, hydrataci a zklidnění pleti. Obsahuje černé bahno, které využívá léčebných a čistících účinků a také množství kvalitních minerálů. Má příjemnou vůni a šedočernou barvu. Její aplikace je snadná. Na čistou pleť nanesete tenkou vrstvu masky a necháte cca 15 minut působit, dokud se maska úplně nevysuší. Poté krouživými pohyby opláchnete pod teplou vodou.

S maskou se pracuje velmi dobře. Lehce se roztírá a na obličeji mi nevadí. Díky její příjemné vůni si proceduru dělám častěji, než je uvedeno na obale. Moje pleť je po masce jemná na dotek a „nešupinkuje“ se mi.

Pokud vás maska s černým bahnem zaujala mrkněte na srovname.cz

Druhý produkt na testování bylo přírodní minerální bahno, které slibuje přirozenou vlhkost, hloubkové čištění a odstranění odumřelých šupinek pokožky a jiných nečistot. Přírodní bahno je z mrtvého moře a je vhodné pro pokožku s výskytem lupénky a jiných ekzémů. Může se také použít na pokožku se sklonem k celulitidě nebo k celkové relaxaci. Její aplikace je podobná jako u masky. Nanesete dostatečné množství bahna na pokožku a necháte působit, dokud bahno nezaschne a poté opláchnete.

Balení bahna je jednorázové a má 600g, tudíž bych ocenila uzavíratelné balení. Voní stejně krásně jako maska. Nanášení je také velmi jednoduché. Změny až tak velké necítím, přijde mi jako bych použila obyčejný peeling. Jednu velkou nevýhodu má zasychání, kdy jsem v koupelně postávala celá nahatá. HaHaHa.

Pokud vás zaujalo i  bahno z mrtvého moře mrkněte na srovname.cz 

Oba tyto produkty pochází z Izraele, proto jsou na obalech ty zvláštní klikyháky. To jen jako vsuvka, která mě zaujala na první pohled při rozbalování balíčku.

Zaujal vás některý z těchto produktů? Zanechte mi komentář a mějte se krásně Š.

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.