Od té doby, co jsem porodila, využívám každou volnou chvilku k relaxaci. Miluju, když si můžu dát horkou vanu plnou pěny a jen tak odpočívat nebo si zapálit vonnou svíčku a číst nějakou super knížku. Momentálně čtu knížku s názvem moje mateřství. Jelikož s tím mým mateřstvím toho volna na relaxaci moc nemám, tak tuhle knížku čtu už poměrně dlouho. Za to svíček vypálím celkem dost a proto mně firma Albi zaslala mini svíčky na zkoušku, které krásně voní a já se o ně chci s vámi podělit i když nemůžete cítit tu vůni.

Jako první tu mám vůni Intenzita touhy. Vůně této svíčky je svěží a už se těším až si ji zapálím. Myslím, že mi dodá energii a bude se hodit k relaxaci ve vaně.

Jako druhou tu mám vůni sladké třešně. Na tuto vůni jsem se hodně těšila, ale bohužel mě zklamala. Vůně je hodně intenzivní a strašně sladká.

Další a to poslední vůni je skořicové koření, což je naprostá bomba. Tato vůně je dokonalá a připomíná mně vůni vánoc a svařáku.

Relaxace je pro mě i zábavou, ale není nad to když je zábava relaxací. Neoblíbenější zábavou je pro mě psaní článků na blog. Je to něco, co mě naplňuje, baví a u čeho dokážu i relaxovat. Ovšem bez vás by to nebylo ono. Každý nový čtenář mně vykouzlí úsměv na tváři a proto jsem se rozhodla jednoho z vás odměnit. Jak na to? Čtěte dál..

Podmínky soutěže:

Soutěž bude probíhat na instagramu a to do 31.5.2018. Výherce bude kontaktován a připsán s jeho komentářem pod tento článek. Bude se soutěžit o sadu kovových hlavolamů. A co pro to musíte udělat?

*Musíte sledovat můj instagram a musíte označit na instagramu pod fotku někoho, komu by se tato soutěž mohla líbit.

Tak přeji hodně štěstí a budu se těšit Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.