Ahojky, dnes jsem tu vás s článkem z pobytu v Loučni, který jsem vyhrála v jedné blogerské výzvě. Výhra obsahovala romantický víkendový pobyt pro dva.
Loučeň se nachází cca 200 km od našeho bydliště a tak nám cesta trvala okolo 3 hodin. Po cestě jsme si udělali zastávku na svačinu a poté i na oběd. Když jsme dorazili na hotel, byla asi jedna hodina odpoledne. Paní na recepci nás nechala čekat, že prý nám pokoj dát nemůže, že máme přijít až po druhé hodině. Dala nám do ruky papíry, které jsme měli vyplnit a že si máme sednout do místní restaurace.
Po druhé hodině už nás ubytovali. Pokoj byl pěkný, přesně jako na obrázku. S paní na recepci jsme si domluvili místo normálního sektu nealkoholický (nemůžu přeci pít, když jsem těhotná) ale to, co mě velice zarazilo, byla mísa plná ovoce. Ano, přesně tak to je napsaná v nabídce pobytových balíčků. Pod pojmem mísa si představuji větší misku s různým druhem ovoce. Co nás ale čekalo na pokoji bylo úsměvné. Mísa se zmenšila na malý pohárek v kterém se nacházeli čtyři kousky ananasu, jeden měsíček pomeranče a pár kousků melounu. No posuďte sami. Ha Ha Ha
První večer nás čekala ta romantická večeře, kde jsme opět čekali něco jiného. Já bych například čekala nějaké útulné místečko, kde nás nebude nikdo rušit a kde jen potichu budou odnášet talíře. Opak byl však pravdou. Číšnice nás posadila do restaurace, která byla plná zákazníků. Jedna svíčka, která svítila na každém stole, měla asi působit romanticky.
Přinesli nám předkrm, kterým byl salát. Poté jsme si mohli vybrat ze dvou hlavních jídel a pak následoval dezert. K pití jsme měli mít víno. Číšnice nám ale vyšla vstříc a nabídla, že po dobu večeře můžeme mít nealko v ceně toho vína.
Večeře byla chutná, ale nikoli romantická.
Další den jsme se nasnídali a vydali se navštívit nedaleké Prachovské skály a muzeum škodovky, ale to najdete v dalším článku, protože by tento článek byl extrémně dlouhý.
Ten další následující den jsme se toulali po okolí. V pobytovém balíčku byla zahrnuta prohlídka zámku a vstup do zámeckého parku.
Prohlídka zámku se nám velice líbila. Pán, který nás provázel, byl milí a bylo vidět, že ho práce průvodce velice baví. Prohlídka trvala cca jednu hodinu. Dozvěděli jsme se hodně zajímavostí a prohlédli každé zákoutí zámku.
Poté jsme se vydali na procházku do zámeckého parku s labyrinty a bludišti. To nás také bavilo. Řešení některých labyrintů bylo těžké. Do některých jsme se pěkně zamotali a jiné jsme zase hravě zvládli.
Na závěr bych chtěla napsat pár slov. Pokud takto vypadá balíček, který by nás normálně stál v akci přes 7000,- jsem zklamaná. Čekala jsme od toho mnohem víc. Ráda bych, kdyby se mezi vámi našel někdo, kdo tam byl a napsal mi, jak byl spokojený.
Nikdy není vše růžové. Tak zase příště ahoj Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.