Ahojte, hned na začátek bych se chtěla omluvit, že je článek opět s týdenním zpožděním. V mém životě se toho teď odehrává více a tak jaksi není čas na pravidelnost. Ale už dost a jdeme k tématu. Je tu další výzva. Díky stránce blogerky.cz jsem dostala možnost se zúčastnit další výzvy. Jde opět o českou kosmetiku a to od značky Manufaktura a její Sedmikráskové lázně.
 
 
Co jsou vlastně sedmikráskové lázně? Je to sada produktů pro péči o pleť, které slibují sedm kouzel a to hydrataci, omlazení, zpevnění, regeneraci, zklidnění, výživu a rozjasnění. A to vše díky sedmikráskám, které mají spoustu cenných látek. 
 
Jak se sedmikráskové lázně používají? To je velmi lehké. Jako první se aplikuje peelingová hydratační maska. Ta se pěkně vmasíruje do suché pokožky a nechá 5 minut působit. Poté se opláchne. Pleť by měla být očištěná od odumřelých buněk. Měla by být odmaštěná, jemná a mladistvá.
 
 
Jako druhý krok se aplikuje anti-aging sérum na okolí očí a rtů. Aplikuje se pomoci kovového konce na tubičce. Sérum slibuje snížit výskyt vrásek, napomáhát stimulovat mikrocirkulaci a snížit otoky kolem očí. 
 
 
Jako třetí krok se aplikuje hydratační pleťový fluid, který hydratuje pokožku a hodí se pod make-up nebo jako denní či noční krém.
 
 
Čtvrtý a poslední krok je pleťový olejový elixír, který napomáhá regeneraci. Vyhlazuje a zpevňuje pleť. Všechny tyto kroky jsou nenáročné a zaberou vám jen pár minut.
 
 
Takto by se to mělo opakovat 1x až 2x do týdne. Já měla možnost ji zkusit teprve 2x. (A to díky naší české poště, která balíček nedoručila a tudíž jsem musela čekat na zaslání nového balíčku). A tak můj názor nebude tak obsáhlý. 
Sedmikráskové lázně od značky Manufaktura se mi zamlouvají za dvou důvodů. První je ten, že je to česká přírodní kosmetika. A druhý, že netestují na zvířatech. Určitě bych zmínila, že moje pleť hned po první sedmikráskové lázni byla hebká a hydratovaná.
Další zmínkou je ne moc příjemná vůně. Jelikož značka Manufaktura je přírodní kosmetika, její přípravky nejsou moc aromatické. Osobně mě spíše zapáchají. Při nanášení jsem měla pocit, že sedím v čekárně u lékaře. Což je jediné co bych přípravkům vytkla.
Chcete-li se dozvědět více nebo zkusit něco jiného z jejich řady tak koukněte na stránky manufaktura.cz. Já si dělám zálusk na Antistresový levandulový rituál.

 Pokud se vám nic nezamlouvá, ale přesto by jste chtěli něco z přírodní kosmetiky vyzkoušet, tak mrkněte zde: přírodní kosmetika

0 Comments

  1. To vypadá opravdu nádherně. 🙂 Už dlouho chci něco od Manufaktury vyzkoušet, furt chodím kolem a ještě jsme tam nevlezla. Už bych se fakt měla jít podívat. 😀

    blog Days of Daysy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.