Nikdy bych neřekla, že až dítě dělá rodinu. Vždycky jsem si myslela, že rodina záleží na vztazích a vlastní domácnosti, že je jedno kolik lidí spolu žije, že rodina může být pouze soužití s druhem/družkou nebo třeba se psem. Až poté, co se nám narodila naše dcera Linda jsem zjistila, že teprve teď jsme rodina. Teprve teď jsem poznala, co je mít radost z maličkosti a strach o to nejcennější a to o naši princeznu. Když spí, pozoruji, jak je krásná, jak jí to sluší, jak se usmívá ze spánku a říkám si, copak se jí asi zdá. Je tak maličká a musí se toho tolik naučit. Je to radost, ale i starost, protože jindy ji pozoruji jestli dýchá a mám o ni strašný strach.

Rodina se pro mě stala vším, pro ni tady dýchám. Každý se na tuto zemi narodí, aby pro něco žil a já se narodila pro svoji rodinu. Nic důležitějšího pro mě není!

Vždycky jsem chtěla mí velkou rodinu a hromadu zvířat. Krásný dům s velkou zahradou a bazénem. Toto všechno byl můj velký sen. A teď se to pomalu všechno stává skutečností. Svoji rodinu už mám a domeček s velkou zahradou se nám staví. Je to něco neuvěřitelně krásného, když se vám plní váš celoživotní sen.

Už pro mě není priorita to jak vypadám, jaké si obleču šaty, zda nemám moc velký zadek a nebo nedej bože špatně udělaný make-up. Už vím, že tyto věci mě nedělají šťastnou, že klidně půjdu do města s mastnou hlavou, nenamalovaná a v teplacích, v kterých mám děsně velkej zadek jen proto, abych mohla nakoupit pro svoji rodinu vše, co je potřeba a zajistila tak, zdraví a štěstí své rodině.

Už vím, že se obleču do plavek i když mám plné břicho strií, ochablé břišní svaly a boky jako skříň, protože kdybych to neměla nemám svoji rodinu. Takže jsem vlastně pyšná na své strie a těch pár kil navíc. Moje tělo byla oběť za tu krásnou princeznu Lindu, která mi teď leží v postýlce. Za tu krásnou a zdravou holčičku, za dceru, která mi zanedlouho bude říkat: „Mám tě ráda mami“. A tohle mi za to opravdu stojí! #Miluji svoji rodinu a #Děkuji za to, že ji mám!! Milujte velké věci a děkujte za maličkosti!

S láskou Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.