Není to dlouho, řekla bych, tak začátkem května letošního roku, jsem byla vybrána na zrecenzování produktu od značky Lirene. Celkem bylo vybráno 300 výrobků k testování. Já získala k recenzi fyziologický micelární gel.
 
 
 Balíček mi přišel zabalený v hezké krabičce, kde se nacházel micelární gel, brožura s produkty od Lirene a také sleva na koupi produktů značky Lirene. V brožurce jsem si našla stránku čistící program a přečetla si, co mi daný výrobek slibuje.
Jelikož jsem nikdy předtím nepoužívala na odličování žádný gel, byla jsem moc zvědavá. Slibuje efektivní čištění, zachovaní přirozeného pH pokožky, hydratuje, zjemňuje a vyhlazuje pokožku. Co se týče složení, obsahuje mangový vosk a D-panthenol. Naopak neobsahuje mýdlo, takže pleť nevysušuje. 
 
Fyziologický micelární gel je v praktickém balení s pumpičkou. Balení má 200 ml a stojí okolo 140 korun. Myslím, že velikost a cena za balení je více než příznivá. Ptáš se, jestli stojí opravdu za to? Ano stojí. Micelární gel používám cca měsíc a nemůžu si ho vynachválit. Krásně voní, hydratuje a zjemňujeme mi pleť, přesně jak je psáno. 
Gel můžeš aplikovat dvěma způsoby. Buď s vodou nebo bez ní.  Já osobně preferuji s vodou. Výrazně tak ušetřím množství gelu. Pleť si navlhčím pod tekoucí vodou. Poté na špičky prstů nanesu dvě pumpičky gelu a rozetřu po obličeji, až přípravek řádně vmasíruji. Následně opláchnu pleť opět pod tekoucí vodou. Mokrý obličej ponořím do ručníku, aby nasákl přebytečnou vodu a dílo je dokonáno. Má pleť je odlíčená, hydratovaná, zjemněná a ještě k tomu krásně voní. Za mě dostává fyziologický micelární gel velkou jedničku. A to za velikost, cenu a super výsledky.
 
 
PS: Kdo má citlivou, suchou nebo alergickou pleť nemusí se bát. Tento přípravek slibuje péči všem. Tak ahoj Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.