Dnes tu máme první vánoční mimořádný článek na první adventní neděli. Venku už je hnusné pochmurné počasí a my nemůžeme chodit hodiny v přírodě a i za oknem na nás padá špatná nálada z toho počasí venku. Jediné na co máme chuť je zachumlat se do peřin a koukat na pohádky v televizi a čekat až přijde jaro? Tady mám pár tipů, čím si to čekání na jaro dokážu zpříjemnit.
♥ TEPLÉ PONOŽKY
Teplé ponožky, jsou podle mě základ. Bez huňatých ponožek si prostě nedokážu představit přežít zimu. Mám je na sobě celé zimní období. Nechápu lidi, kteří nosí v zimě tenké, kotníčkové ponožky a není jim zima. Když vidím jak některým táhne na nohy, protože jejich kalhoty končí nad kotníky a ponožky s botaskami až pod kotníkem, tak je nechápu a je mi z nich zima.

♥ KRB
Absolutně nechápu, jak jsem bez této vymoženosti mohla vůbec žít. Není nad to, když jste doma, venku padá sníh a vy si můžete zatopit v krbu. Ta pohoda, když praská dříví v krbu, když jen tak koukáte, jak plameny v krbu objímají polínka dříví a k tomu všemu to prohřeje celou místnost. Dokonalost.
♥ ČAJ
Chutný, horký nápoj dokáže prohřát zevnitř. Když máte dobrý čaj je dobré všechno. Často si ho vařím ke snídani nebo jen tak v průběhu dne. Nejvíce ho ocením, když přijdu z venku.

♥ SVÍČKY
Neříkejte, že se mezi vámi najde někdo, kdo si nezapálí v zimním období ani jednu svíčku. Vždyť je to přeci dokonalý. Zahřeje, provoní a ještě k tomu to krásně vypadá. Miluju svíčky.
♥ KNÍŽKY
V zimním období je na ně totiž nejvíce času. Zachumlám se do deky, vezmu si čaj a čtu si. Nejraději čtu knížky s životní cestou samotného spisovatele.

♥ NAKUPOVÁNÍ
Jako poslední tu mám nakupování, protože v zimním období jsou všechna nákupní centra krásně vyzdobená a tak dokáží naladit tu správnou atmosféru vánoc.
Napadá vás ještě něco, jak si zpříjemnit to chladné období? Dejte mi tip a mějte se krásně Š.

2 Comments

  1. Přesně pro tyto důvody mám naopak takové počasí ráda. Svíčky, čaje, zachumlání se do deky, čtení, aniž by měl člověk špatný pocit z toho, že je venku hezky a měl by být raději venku. 😀

    1. Ano, jsou to způsoby, jak si to zpříjemnit ? a jak píšeš, užívat si to bez výčitek ? ale jinak mám ráda zimu jen na vánoce ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.