Dnes tu máme druhou adventní neděli. Vánoce jsou už za dveřmi a tak pro vás mám pár tipů na dárky. Ať už koupené nebo třeba ručně vyrobené. Začneme tedy těmi kupovanými.

♥ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA –  Přírodní deodorant může být skvělým dárkem. Jen pozor aby si to obdarovaný špatně nevyložil. Ha Ha. A takový malý dáreček v podobě balzámu na rty v zimním období využijí i muži a rozhodně tím neurazíte. Tyto jsou ze stránky biorythme.cz

♥ PARFÉM – Kvalitní parfém je dobrý dárek, jak pro muže tak i pro ženy. Ať už je to dražší parfém od Lancome, Guess a nebo levnější třeba z Avonu Viva La Vita. Popřípadě můžete dodat tělový krém ze stejné řady.

♥ SPRCHOVÉ GELY – Levný dárek pro každého v každém věku. Myslím, že sprcháčů není nikdy dost. Já osobně mám takový dárek ráda. Moje nejoblíbenější jsou sprchové gely od značky Balea. Podle mě jsou levné, kvalitní a krásně voní.

♥ ŠPERK – Šperky ocení hlavně ženy. Ať už se jedná o náušnice, prsteny, náramky, řetízky nebo také o hodinky.

Pokud máte už všechno nakoupené, ale rádi darujete i něco vyráběného, tak tady je mých pár tipů na dárky vyrobené s láskou.

♥ GLYCERINOVÉ MÝDLO – Příprava je velmi jednoduchá a zvládne ji každý. Stačí si koupit neparfemované a průhledné glycerinové mýdlo, to rozpustit, nalít do formiček a dozdobit. Odvážnější si mohou vyrobit i to mýdlo.

♥ ŠUMIVÉ BOMBY DO VANY – Šumivé bomby jsou hitem už minulých vánoc. Příprava je opět velmi jednoduchá. Na základ vám stačí soda, voda, olej a sůl do koupele.

♥  NÁRAMKY Z KORÁLKŮ – Navlékat korálky jsme se učili už jako děti, tak proč toho nevyužít v dospělosti.

Tak tohle bylo pár tipů na dárky, jak koupené, tak i s láskou vyrobené.

Doufám, že se vám článek líbil. Užívejte vánoční atmosféru a mějte se krásně. Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.