Ahojky, co si budeme namlouvat vánoce jsou už za dveřmi a každý by chtěl darovat ty nejlepší dárky. A já pro vás mám tip hned na dva. Není to dlouho, co jsem navázala spolupráci s Bontia.cz a Saal Digital.cz, kde jsem si nechala vyrobit kalendář a velké foto na plátno.

Na stránce bontia.cz jsem si vyrobila fotokalendář. Vybrala jsem si velký poznámkový. Míry tohoto formátu jsou 46×60 cm, takže opravdu velký kalendář. Do tohoto formátu kalendáře se vleze 13 fotografii. Při výrobě můžete na stranu zvolit jednu nebo tři fotografie. Můj výběr fotografií byl podle měsíců předtím. Tudíž na začátku roku 2019 mám fotky, kdy byla Linduš ještě v bříšku. Na některém měsíci mám fotky tři, protože jsem se nemohla rozhodnout, kterou fotografii tam dát.

Cena tohoto fotokalendáře je 599,- a nyní je v akci za 299,- což si myslím, že je super cena. Takže pokud ještě nemáte ten originální dárek, tak šup, protože na tom ještě ušetříte.

Na stránce saal-digital.cz jsem si nechala vyrobit velkou fotografii na plátno. Fotografii jsem musela vybírat hlavně podle kvality. Čím lepší kvalita fotografii tím lepší výsledek na plátně.

Fotoplátno jsem si vybrala ve velikosti 50×75 cm, které stojí 1515,- ano je to dost, ale za tu krásu to stojí. No mrkněte sami!

Pokud se vám kalendář nebo fotoplátno zalíbí a budete objednávat, ráda bych kdyby jste mi dali zpětnou vazbu. Díky a mějte se krásně Š.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.