Přesně 26.9.2013 jsme si řekli, že naše cesty spojíme a půjdeme spolu. Od té doby padlo několik hádek, slz i zklamání, ale i to nás nerozdělilo. Čím více bylo hádek na začátku, tím více štěstí a lásky máme teď. Někdy si říkám, že hezčí to už být nemůže.
 
 
Všichni už víte, že nám začíná nová etapa života a tak jsem tu starou chtěla zvěčnit. Foto-kniha je to správné řešení. Objevila jsem stránku saal-digital.cz, která nabízí spoustu formátů, design stránek, obaly a dárkové balení a navíc mají různé slevové akce.
 
Formát knihy jsem si vybrala 19×19 cm. Tvrdou vazbu a tvrdé stránky, které zajistí delší výdrž. Design jsem si udělala podle svého. Saal digital totiž nabízí program, ve kterém si knihu sami vyrobíte nebo vám ji může vyrobit samostatný program. Program totiž nabízí mnoho vzorů a šablon.
Kniha má krásné barvy a dobrou kvalitu fotek, což mě mile překvapilo. Fotky jsem pořizovala jak ze zrcadlovky, tak i z telefonu.
Do naší první společné knihy jsem zařadila naše fotky podle chvil strávených spolu. Společné chvíle na cestách, bylo to hlavní téma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.