Ahoj, dnes jsem tu s dalším článkem s výbavičkou. Dnes to bude o oblečení pro naši malou princeznu. Dlouho jsem přemýšlela kolik kusů oblečení a jaké střihy zvolit. Dalo mi to spoustu práce, než jsem to všechno vyhledala a udělala z toho nějaký závěr. Určitě bych ocenila článek ve kterém by to bylo všechno napsané a protože bych ho ocenila já, tak si myslím, že by ho ocenily i jiné budoucí maminky a tak jsem ho pro vás napsala.

Při výběru velikostí jsem se rozhodla začít velikostí 56, což není novorozenecká velikost, ale to vůbec nevadí, protože do velikosti 56 doroste princezna hned. A kdo ví, třeba bude velká a bude jí to akorát. Taky jsem se rozhodla, že pořizovat oblečení na princeznu budu ve velikostech 56, 62, 68. Tyto tři velikosti by měli stačit, tak na 4 až 5 měsíců.

Můj seznam začíná. Vše je psané jako x krát v jedné velikosti.

4x body s krátkým rukávem – ve všech třech velikostech ( v 56 by nemuseli být,protože bude zima, ale mám i mnoho krásných triček s dlouhým rukávem, takže budeme vrstvit).

6x body s dlouhým rukávem – ve všech třech velikostech. Mám jich více, protože si myslím, že se nejvíce upotřebí, aspoň do velikosti 62 určitě.

4x tričko s dlouhým rukávem – ve velikosti 56 a 62.

4x tričko s krátkým rukávem – ve velikosti 62 a 68. Vše záleží na ročním období.

6x dupačky nebo polo-dupačky – ve všech třech velikostech. Myslím, že super věc. Miminku tak neřežou ponožečky.

2x overal – ve všech třech velikostech. Je to výborná věc na spaní (teda aspoň to všude píšou)

2x teplý overal – ve velikosti 56 a 62. Když bude chladno.

3x mikča nebo svetřík – ve všech třech velikostech.

2x tepláčky nebo rifle – ve všech třech velikostech.

2x podzimní/zimní kombinéza – na vycházky do kočárku.

čepičky, rukavičky, ponožečky a nějaké bryndáčky.

Toto je můj základ oblečení pro naši princeznu. Něco nám ještě chybí a něčeho máme naopak větší množství. Toto je opravdu jen základ s kterým by jsme přežili. Ovšem kdo mě zná, ví, že jsem shopaholik a ty krásné mini oblečky nejde v těch obchodech nechat. Takže naše princezna už teď má plnou komodu a půl skříně a to vím, že jsem s nakupováním neskončila. Ha Ha Ha

Mějte se krásně a zase příště ahoj Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.