Zdravím, už je to dlouho, co jsem se zapojila do výzvy pro milovníky psů na blogerky.cz. Do výzvy jsem byla vybrána, ale balíček s produktem na vyzkoušení dlouho nešel. Asi před měsícem mi volala paní, že se jim vyskytly problémy a že se moc omlouvá. Dále mi sdělila, že produkt, který jsem měla dostat na vyzkoušení není vhodný pro moji fenku Maltézského psíka a tak mi doporučila něco jiného ve stejné hodnotě. Tudíž mně došel balíček úplně jiný než všem ostatním.

V balíčku se tedy nachází šampón proti línání, malý dokončovací hřeben a tři balíčky s dobrotami.

Malý dokončovací hřeben Furminator je pro snadnou péči o srst. Je navržený pro dlouhou, hedvábnou srst a měl by pomáhat rozčesat a uvolnit zacuchanou nebo zplstnatělou srst. Musím dodat, že se s ním opravdu dobře pracuje. Amynka měla hrozně zacuchané uši a tento hřeben nám je pomohl rozčesat.

Šampón jsem bohužel na Amy ještě nevyzkoušela, protože byla moje malá chudinka na operaci a nemůžu ji nějakou dobu koupat. Jak ostatně vidíte na fotkách stále má na sobě síťku a zalepené stehy, ale určitě vám o něm něco napíšu. Šampón Ultra Premium by měl být proti línání, protože nabízí unikátní směs těch nejlepších látek, které pomáhají redukovat nadměrné línání a vracejí srsti přirozený lesk a zdraví.

Doroty Amynku zajímaly nejvíce. Dostala na mls hned tři balíčky a to jehněčí, brusinka a brambory. Jako druhé zvěřina, borůvky a brambory a třetí hovězí s jablky a brambory. Z těchto tří balíčků se Amynce nejvíce zamlouvá zvěřina s borůvkou a bramborem.

My děkujeme, že jsme se mohly této výzvy účastnit.

a vy se mějte krásně Ahoj Š.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.