Jsi začínající bloger/blogerka jako já? Možná tě tento článek může zaujmou a také ti pomoci.
 

 

V březnu letošního roku jsem objevila stránku agregatorblogu.cz. Stránku, kde můžeš zveřejnit svůj blog a kde máš možnost získat si své čtenáře. Neváhala jsem a svůj blog jsem ihned zaregistrovala.
Kdo by nechtěl pro svůj blog více čtenářů? Noví čtenáři a pozitivní komentáře mě motivují k psaní dalších článků. Díky agregátoru vím, že má tvorba se líbí více a více čtenářům a že moje psaní není zbytečné.
Agregátor je portál sloužící k propagací všech možných blogu. Můžou to být blogy o cestování, zvířatech, líčení, knižních rezenzích a mnoho dalšího. Také si tam můžeš najít blogy od jiných uživatelů s tématikou, která tě zajímá a které můžeš odebírat.
Jako další výhodou této stánky je získávaní různých bodů, medailí a ocenění u svého profilu. To je pro mě motivací na stránce agregátorblogu.czbýt více aktivní. Za získané body a medaile se postupně otvírá více a více možností manipulace s profilem na této stránce.
Jako další nabízí agregátor návštěvní knihu, kde můžeš komunikovat s ostatními blogery. Rubriky jako novinky webu, seznam všech registrovaných blogů a souhrn za měsíc, jsou také velmi zajímavé.
 
Pokud tě portál agregatorblogu.cz zaujal, tak neváhej a ZDARMA se zaregistruj.
S pozdravem do hezkého dne Š.

8 Comments

  1. Já tuto stránku též znám. Stejně jako Blogr. Tyto služby však nevyužívám. Nelíbí se mi. Dávám přednost spíše sdílení svého blogu na sociálních sítích než na těchto agregátorech.

    1. Pro úplné začátečníky je to dobré, můžou zde chytnou i inspiraci. Já osobně už taky moc nevyužívám 🙂

  2. Taky jsem agregátor objevila, vlastně to byla celkem náhoda, protože jsem na zmínku o něm narazila na jednom blogu a zaujalo mě to natolik, abych se přidala. A vážně to není vůbec špatné. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.