Konečně tu pro vás mám dlouho očekávaný článek. Mnoho z vás mi psalo, že už se těší na článek za období šestého měsíce těhotenství, kde už odhalím pohlaví našeho miminka a shrnu, co se v tom šestém měsíci dělo.

Co si budeme nalhávat. Kulatím se čím dál víc a oblečení mám čím dál míň. Chutnají mi jídla, která bych před těhotenstvím nestrčila do pusy a naše zlatíčko se má v bříšku senzačně. Každé ráno nám dává najevo půl hodinovým boxováním, že je v pořádku. V průběhu dne a večer má menší tréninky, aby jsme nezapomněli, že tam je. Večer a hlavně v noci mě žene do komůrky pro něco dobrého na zub. Až se divím, že přibírám tak nějak normálně. Ha Ha Ha

Na kontrole u paní doktorky jsme zjistili, že jsme o pár dní větší, ale že je to normální. Vystavila nám žádanku na vyšetření těhotenské cukrovky a potvrdila pohlaví našeho zlatíčka. Na vyšetření těhotenské cukrovky jsme šli cca na konci měsíce. Tak jako většina nastávajících maminek má z tohoto vyšetření strach, tak jsem ho měla i já. Představa vypít půl litru sladké vody a poté sedět v čekárně 3 hodiny bez jídla a pití byla hrozná a nebyla daleko od reality. Po vypití smradlavé glukózy se mi dělalo špatně. Mžitky před očima, brnící jazyk a chvilkami i zvedání žaludku nebylo příjemné. Naštěstí jsem to ve zdraví přežila a výsledky dopadly dobře. Juchůů. (Musím také dodat, že jsme po vyšetření jeli nakoupit a i přesto, že jsem se napila a trošku najedla, se mi udělalo mdlo a přítel mě musel vyvést z obchodu ven. Každé tři kroky jsem se sesunula na zem s pocitem, že omdlím a že nemám ani kapku síly jít dál. Nakonec mě dovedl k autu a odvezl domů. Na nákup se pak musel vrátit beze mě). Po odpočinku na mě doma čekal balíček od manzara.cz. Byly to šaty, které jsem si vybrala na focení v mléce. Každý měsíc se snažím zvěčnit bříško fotkami a tento měsíc tomu nebylo jinak.

A teď věta, na kterou mnoho z vás čeká. Tradááá. Naše zlatíčko je s největší pravděpodobností holčička. Doufám, že ti z vás, kteří na to čekali, mají takovou radost jako já. Mějte se krásně Š.

 

► Odkaz na šaty: https://www.manzara.cz/saty/letni-saty/dlouhe-saty-happy-ruzove

► Bílá voda neboli mléko je vyrobeno ze dvou balíčků sušeného mléka

► Lístky růží jsou vypůjčené, ale dají se koupit na ebay.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.