Prázdniny a ZOO Brno se přímo nabízí k jednodennímu výletu. A tak jsme se tam s mojí rodinou vydali. Jelikož to máme asi půl hodiny autem, nějaké velké chystání nebylo potřeba. Sbalila jsem potřebné věci Lindě a pro nás nachystala svačinu. Možná si říkáte, proč jsi chystala svačinu, když je po ZOO hodně stánku s občerstvením. Zkrátka jsem nechtěla, aby jsme jedli nějaké přepálené hranolky nebo cokoli tomu podobné. Takový nakrájený meloun a obložené bagetka je přeci lepší no ne??

..ale dost už o jídle. Dostávám z toho nějak hlad. Přesuneme se k ZOO. Vstupné do ZOO stojí 120,- pro dospělého, dítě do 3 let je zcela zdarma a pro děti do 15 let 90,-. Do této ZOO si můžete vzít i psa a za něj zaplatíte 40,-. Já bych psa do ZOO už v životě nevzala. Je to pro něj strašně moc pachů a je chudák celý zmatený.

Brněnská ZOO je hrozně v kopci, což je asi jediná nevýhoda této ZOO. Je to opravdu hrozný krpál. Výhodou však je, že vás na kopec může vyvést vláček, který stojí asi 20,- pro dospělého a 10,- pro dítě. Do teď vlastně nechápu proč jsme s ním nikdy nejeli. Asi v rámci tréninku… Ha Ha Ha

Zvířata, které mě nejvíce v Brněnské ZOO baví jsou tygři, lední medvědi a žirafy. U žiraf je krásné posezení s občerstvením, sociálním zařízením a malým zákoutím pro kuřáky. Po celé ZOO je totiž zakázáno kouřit  a to je podle mě dobře. Po ZOO se nejvíce pohybují děti a myslím, že nikomu není příjemné čuchat kouř z cigaret.

Celkově nám projití ZOO trvalo cca 4 hodiny a to i s přestávkou na svačinu.

Došli jste až jsem? Super! Já se budu těšit u dalšího článku. Ahoj Š.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.